Hakkımda

20 Eylül 2000 tarihinde Sivas’ta doğdum, 6 yıl memleketimde yaşadıktan sonra Bursa’ya taşınarak 5 yıl boyunca orada yaşadım. Hemen ardından Bilecik’te 3,5 yıl, Bilecik’ten sonra da Kocaeli’nde 4 yıl yaşadım. Şu anda Balıkesir Üniversitesi’nde Elektrik-Elektronik Mühendisliği okuyorum. Kendimi bilgisayar ve drone hakkında hemen hemen her konuda geliştirmeye çalışıyorum.

Bilgisayar alanında, PHP programlama dili ile beraber, HTML, CSS, Hafif JS bilgilerine sahibim. WordPress, OpenCart, Blogger, Xenforo gibi bir çok hazır yazılım paketlerine hakimim. Adobe’un hemen hemen her yazılımını kullanmakla beraber, sunucu yönetim, veritabanları, ağ güvenliği gibi birçok alanda tecrübe sahibiyim.

Drone konusunda yaklaşık 5 yıllık amatör – profesyonel tecrübeye sahibim. 1 yıldır profesyonel drone kullanmakla beraber, IHA-0 amatör lisansı ve IHA-0 ticari pilot ehliyetim var. Hobi ve Ticari amaçlı uçuşlar gerçekleştirmekteyim.

Bu web sitesini bildiğim konuları pekiştirmek ve ölümsüzleştirmek adına hazırladım. Umarım sizin için de faydası olmuştur, olmaya da devam edecektir.